fbpx

Wiosenna niewiadoma

W marcu jak w garncu, kwiecień plecień… tego co wiosna przyniesie nikt nie może być pewien. Może to być piękne słońce i przyjemne temperatury, a może to być deszcz, wiatr i błoto, taki to już kapryśny czas. Jednak wiosna to pora roku, którą zdecydowanie warto spędzić na zewnątrz. Jest to czas kiedy dziecko może dowiedzieć się wiele o świecie obserwując jak wszystko budzi się do życia. Właśnie dlatego marka Strojmisie postanowiła poświęcić wiele uwagi na stworzenie swojej najnowszej kolekcji, w tym przede wszystkim kurtek softshellowych oraz szerokiego wyboru akcesoriów.

W swojej wiosennej kolekcji, poza wyjątkowymi ubrankami w różnych stylach, Strojmisie przygotowały także softshellowe kurtki-parki, w pięknych wiosennych kolorach: różowym, niebieskim oraz karmelowym. Są całkowicie bezpieczne dla Waszych pociech, zamek ze strojmisiowym logo nie zawiera niklu i nie ma żadnych ostrych krawędzi, podszewka z certyfikowanej bawełnianej dzianiny nie będzie drażnić delikatnej skóry dziecka, oczywiście nie może na niej zabraknąć autorskiego wzoru w misie. Materiał wierzchni, czyli softshell jest najwyższej jakości, jest wiatroodporny z wodoodporną membraną aż 10000 mm! Poza tym specjalne przedłużenie tylnej części chroni plecy przed zimnem, więc maluchy mogą podziwiać budzący się ze snu świat, nawet z bardzo bliska, ponieważ strojmisiowa parka nie boi się brudu i bez problemu można ją prać w pralce.

Do zestawu Strojmisie przygotowały wiele akcesoriów takich jak wiosenne kominy, czapki oraz różne rodzaje opasek, wszystko w ich własnym, wyjątkowym stylu i pięknie dobranych kolorach. Warto przyjrzeć się tej wiosennej kolekcji, bo jest to połączenie oryginalności, wyjątkowości, stylu i przede wszystkim jakości, czyli tego w czym Strojmisie są tak dobre! A w całości możecie zobaczyć ją na: www.strojmisie.eu

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share