fbpx

Wiosenne Tutti Frutti

Większość z rodziców „weteranów” zna już Miapkowy patent na brak gołych pleców – sprytny, odpinany element kroczny. Kultowe parki powracają w nowej odsłonie! Kolekcja na nadchodzący sezon nosi smaczną nazwę Tutti Frutti i oznacza wiosnę pełną zabawy, kolorów i dziecięcej beztroski.

Nowa kolekcja Miapkowych kurteczek z Patentem to feria soczystych barw i owocowych printów. Wśród niej znajdziecie oczywiście bestsellerowe parki softshellowe, które są odporne na wodę i wiatr oraz paroprzepuszczalne – czekają na Was nowe wersje:

  • Tutti Frutti – kolorowe papaje na niebieskim tle,
  • Neonowe Papaje – pomarańczowa z podszewką i wywijanymi rękawami w papaje
  • Bananowe Blues – przepiękny niebieski z podszewką i wywijanymi rękawami w banany

Z sezonu na sezon Miapka ulepsza swoje projekty i dostosowuje do oczekiwań małych klientów, tym razem dodano: ściągacz w rękawie, który dodatkowo chroni przed chłodem; dodatkową napkę pod szyjką pilnującą, aby kurtka nie rozsuwała się oraz wydłużony element kroczny.

Prawdziwą niespodzianką i niewątpliwie hitem jest super-funkcjonalna pikowana kurteczka 2w1 – z odpinanymi rękawkami, którą szybciutko można przekształcić w kamizelkę. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: Bang-Bang – granatowa z brązowymi wstawkami i bananową podszewką oraz Pastelowe Party czyli jasny turkus z podszewką w kolorowe banany na fioletowym tle. To zupełna nowość, która sprosta niespodziewanym zmianom pogody, czy temperatury. Znajdziecie w niej charakterystyczny dla Miapki element kroczny oraz odblaski.

Dla Maluszków (od  1 dnia życia do 12 miesięcy) czekają bawełniane, mięciutkie kurteczki z uroczymi uszkami z odwijanymi rękawkami, które pełnią funkcję dekoracyjną, ale też pozwalają dopasować ich długość do naszego dziecka. Do tego duży kaptur, który dokładnie otuli głowę, certyfikowana taśma odblaskowa wzdłuż suwaka oraz przede wszystkim możliwość regulacji oraz całkowitego odpięcia elementu krocznego. Druga propozycja dla najmłodszych to kombinezony z bawełny organicznej. Mają odpinane stópki z regulacją na dwa rzędy nap, w ten sposób bardzo łatwo dopasować ich długość do nóżki dziecka. Do tego wywijane łapki-rękawiczki, aby chronić Malucha przed chłodem, bezpieczne dla bródki wykończenie suwaka i dwa suwaki ułatwiające szybkie ubieranie. Wszystko wykonane z najwyższą starannością z Polsce, znajdziecie je na www.miapka.pl.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share