fbpx

Wiosna na głowie!

Wiosna to taka „dziwna” pora roku, że niby słońce, niby ciepło, a jednak jakby nie ;). Tak jak przydaje się kilka par różnej „grubości” butów, tak warto pomyśleć o zróżnicowaniu nakryć głowy. Mając to na uwadze polska marka Mis Gatos wprowadziła kolekcję wiosna-lato 2020, w której znajdziecie praktyczne rozwiązania dopasowane do różnych warunków pogodowych.

Zacznijmy zatem od nowości czyli linii „prążek light” – jest to materiał cieńszy od tradycyjnego prążka, który jest też mniej widoczny. Do wyboru macie trzy kolory: szary, porzeczka i piaskowy, w których występują zarówno czapki-smerfetki (z dłuższym tyłem), kominy jak i opaski w wersji dziewczęcej (z przeplotką) i chłopięcej (gładka).

Drugą opcją jest „klasyczny” prążek – dzianina nieco grubsza, ale równie rozciągliwa. Tutaj rozpościera się dla Was cała gama kolorów – naszymi zdecydowanymi faworytami są błękit i koral. Jak widzicie w Mis Gatos możecie się zaopatrzyć na różne wiosenne temperatury kompletując całe sety.

Wszystkie produkty szyte są na podane wymiary, stąd istnieje również możliwość zamówienia produktów pasujących na dorosłych. A podejrzeć i kupić możecie je tutaj: www.misgatos.pl

Otwórz galerię

 

 

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share