fbpx

Wisienka na torcie!

Kiedy praca jest pasją, a do tego partnerem jest przyjaciółka – bratnia dusza to z takiego połączenia powstają piękne owoce – a konkretnie wisienki. Cherries to jedna z trzech najnowszych propozycji od duetu z Lamita Kids. Wygląda apetycznie? Zobaczcie dalej!

Marka bazuje tylko i wyłącznie na najwyższej jakości materiałach, głównie na bawełnie organicznej posiadającej certyfikat GOTS (najbardziej rygorystyczne oznaczenie w tej kategorii) oraz na peruwiańskiej bawełnianej włóczce organicznej PIMA. Farby użyte do ręcznego malowania produktow są w pełni certyfikowane i nietoksyczne, przystosowane również dla najmłodszych klientów.

Każdy produkt wykonany jest z najwyższą dbałością o szczegóły, a wszystkie modele, printy i cały design jest w pełni autorstwa dwóch projektantek, które czerpią inspiracje zarówno z najnowszych aktualnie panujących na wybiegach trendów jak i z otoczenia.

A oto ich trzy najnowsze kolekcje i to co o nich mówią dziewczyny:

Black Panther kryje w sobie dzikość i beztroskę jaką mają w sobie dzieci!  Intensywne barwy, ciekawy autorski print dzikich panter i liści monstera oraz bawełna organiczna sprawiają, że nie można przejść obok niej obojętnie!

Cherries to delikatność i subtelność w jednym. Bawełna organiczna i szlachetne dodatki w postaci naturalnego jedwabiu dodają jej niezwykłego szyku… Oczywiście w tym wszystkim jak zawsze króluje wygoda!

Ladybirds to kolekcja w autorski wzór biedronek i kwiatów wiśni z bawełny organicznej GOTS. Dziewczęca i niezwykle elegancka, a przy tym bardzo wygodna! Każda mała księżniczka poczuje się w niej wyjątkowo!

Otwórz galerię

Warto dodać, że przy współpracy z marką Looks by Luks powstała linia turbanów i opasek w identycznych wzorach!

Wszystkie produkty są dostępne na: www.lamita-kids.com

 

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share