fbpx

Witaj w Australii!

Jeśli Twoje dziecko marzy o wyprawie do dalekiej krainy kangurów, marka Mullido przygotowała kolekcję, która pomoże zrealizować to dziecięce marzenie. Bohaterami kolekcji „Australian Adventure” jest piątka fantastycznych zwierzaków, która pokaże Wam wszystkie kolory Australii!

Mullido w swojej najnowszej kolekcji zabierze Was na wyprawę szlakiem australijskiej fauny, poprowadzi Was wśród eukaliptusowych lasów i przez rdzawoczerwoną pustynię. Podróż będzie podzielona na dwa etapy: niesamowity East Coast i tajemniczy Outback. Przewodnikami po tej pierwszej krainie będą: Koala i Krokodyl, po tej drugiej: Kangur, Emu i Kakadu. Co to oznacza?

Na ubraniach znajdziecie wzory poświęcone tym pięciu egzotycznym zwierzakom. Marka oferuje body dla najmłodszych dzieci, t-shirty, bluzki z długim rękawem, bluzy z kapturem, legginsy, szorty, spodnie, sukienki i spódniczki w wielu rozmiarach (zazwyczaj od niemowlęcych 74/80 aż do 134/140). Każdemu zwierzątku przypisane są konkretne kolory. Ubrania ze wzorem w koalę znajdziecie w kolorach żółtym i zielonym, z krokodylem – w fioletowym, pomarańczowym i niebieskim, z kangurem – w kolorze czerwonym i piaskowym, z emu – w jasnobeżowym, a z kakadu – w różu i brązie.

Wszystkie ubrania zostały wyprodukowane z najwyższej jakości bawełny organicznej z certyfikatem GOTS. Nadruk naniesiono metodą cyfrową, używając ekologicznych i certyfikowanych farb, które nie podrażnią wrażliwej skóry dziecka. Każdy element garderoby jest niezwykle elastyczny, co zapewnia maksymalny komfort dziecka podczas noszenia i pozwala mu na swobodę podczas zabawy i różnych aktywności.

Nam niezwykle do gustu przypadł wzór koali, który jest niezwykle uroczy i sprawia, że uśmiech pojawia się na twarzy i dziecka, i rodzica. Całą australijską kolekcję znajdziecie na stronie www.mullido.pl.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share