fbpx

Witajcie w Kyoto… czyli kolekcja SS19 Minikid

MINIKID Kyoto SS19Powoli nadchodzą ciepłe, słoneczne dni – najwyższy czas zaplanować wakacje. Kyoto, dawna stolica Japonii, oferuje rzadkie połączenie nowoczesnego życia i piękna tradycji. Zainspirowana tą magiczną mieszanką, tej wiosny marka MINIKID z dumą prezentuje nową linię MINIKID Kyoto.

Co zatem znajdziemy w nowej kolekcji? Ryczącego tygrysa, motywy i printy zwierzęce, poranne kwiaty. Wszystko to w połączeniu z cechami charakterystycznymi marki MINIKID – jednak w oparciu o posiadane doświadczenie wprowadzono także nowe formy i wzory. Zawadiackie bluzy, niepowtarzalne koszulki oraz super wygodne spodnie i spodenki w streetwearowym stylu to must have tego sezonu.

Przyjrzyjcie się bliżej kolekcji i odkryjcie wszystkie te drobne szczegóły, które mają ogromne znaczenie dla całości. Linia MINIKID SS19 Kyoto jest w 100% dumnie produkowana w UE, w sprawdzonych warunkach pracy. To oryginalne wzory oraz najwyższej jakości tkaniny z certyfikatem. To przecież tak ważne dla stylu, komfortu i bezpieczeństwa naszych najmłodszych.

Czy upatrzyliście już coś dla Waszych pociech?

Otwórz galerię

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share