fbpx

Wszystkie odcienie surfowania

Długie, słoneczne dni oraz plaża, świeże powietrze i przyjaciele to prosta, ale jakże perfekcyjna recepta na udany dzień. Takie „lekarstwo” serwuje nam w swojej najnowszej kolekcji SS20 „Shades of Surf” polska marka streetwearowa Minikid. Przepiękne zdjęcia w stolicy polskiego surfingu – Chałupy 6 – wykonał Piotr Książek.

Twórcy marki bez wahania przyznają, że niewiele sportów dorównuje pięknem surfingowi. „Plaża, fale i wyzwania sprawiają, że ​​jest to doskonała zabawa dla każdego dziecka. Zainspiruj się, znajdź szkołę surfingu i podaruj swojemu najlepszy prezent jego życiu.” – zachęcają.

Charakterystyczny streetwearowy styl, który prezentuje marka Minikid we wszystkich swoich kolekcjach, w tej najnowszej jest również wyraźnie widoczny. Ale znajdziecie również nowe kolory, printy i materiały. Tak więc mamy panterkę, która bosko będzie wyglądać ze skórą smagniętą letnim słońcem, ciekawe propozycje w ceglastym kolorze oraz „romantyczny” pastelowy niebieski.

Jednak według nas prawdziwym hitem są kurtki dżinsowe w dwóch wariantach: z nadrukiem zachodzącego słońca lub wzorem z kultowej „bandamki” – absolutny must have! Pełna kolekcja dostępna jest na www.minikid.pl.

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share