fbpx

Wybujała samodzielność

Obserwowanie tego, jak nasze dziecko się rozwija to niesamowite uczucie. Najpierw bacznie obserwuje nas, a potem nim się obejrzysz robi dokładnie to samo. Marka moKee zaprojektowała sprytne, jedyne w swoim rodzaju meble, które oprócz tego, że wyglądają świetnie, wspierają rozwój maluszka i starszaka, a rodzicom ułatwiają życie.

Pierwsza nowość, która pojawiła się w ofercie moKee to innowacyjny, stylowy, przełamujący schematy filcowy bujak Lulaj. Co ciekawe, nie jest to tylko akcesorium wyprawkowe dla niemowląt! To także element wyposażenia rodzinnego wnętrza. Bujak idealnie wpisuje się w obecnie panujące trendy. Jest wystarczająco miękki, a jednocześnie utrzymujący kręgosłup w odpowiedniej pozycji.

Bujak stworzony został od podstaw przez projektantów moKee, przy wsparciu zaprzyjaźnionych z marką rodziców. Spełnia wyższe niż wymagane przez europejskie normy bezpieczeństwa, dzięki pięciopunktowym pasom bezpieczeństwa, które dodają stabilności. Siedzisko wykonano z naturalnego wełnianego filcu.  Bujak Lulaj to naturalny produkt dla dzieci, który doskonale sprawdzi się zarówno do bujania, otulania, jak i bezpiecznego odkładania chociażby na chwilę.

Propozycja dla starszaków to mini garderoba moKee. To prosty i pięknie zaprojektowany stojak na ubrania dla maluchów, starszaków, a nawet dorosłych. Wieszak wykonany jest z wytrzymałego drewna bukowego i pomalowany bezpiecznymi dla najmłodszych farbami na bazie wody. 

To rozwiązanie, które z pewnością sprawdzi się w każdym pokoiku dziecięcym, również we wnętrzu urządzonym w stylu Montessori. Jest praktyczny, ma ciekawy design i zajmuje tak niewiele miejsca, że zmieści się nawet w mieszkaniach o mniejszym metrażu. Mini Garderoba jest lekka, lecz stabilna. Zadbano o najmniejsze detale, które czynią mebel bezpiecznym dla dzieci w każdym wieku. 

Zestaw zawiera 3 mini wieszaczki moKee z charakterystyczną chmurką, wykonane z wysokiej jakości sklejki. moKee Garderoba Mini może służyć do dumnego rozwieszenia wszystkich tych pięknych sukienek, koszul, spodni i sweterków, ale co najważniejsze, to sposób na naukę samodzielności. Garderoba Mini sprawia, że ubrania są łatwo dostępne dla dzieci i zachęca do nauki samodzielnego ubierania się. Maluchy mogą same wybrać swój strój, dosięgnąć go, a także odłożyć na miejsce. Z kolei półka na spodzie nadaje się idealnie do przechowywania butów lub pudeł, do których schowamy drobne części garderoby i akcesoria. Tak rodzi się samodzielność, drodzy rodzice!

Nowości od moKee można kupić tutaj: pl.mokee.eu

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share