fbpx

Wyjdź, biedronko, przyjdź na słonko!

Druga kolekcja młodej polskiej marki FiZo Kids to godny następca poprzednich propozycji. Znajdziecie w niej m.in. autorskie wzory – 'kwadratowe zwierzątka’, które powodują że ubranka to unikatowe dzieła sztuki – są jedyne w swoim rodzaju! Dodajcie do tego najlepszej jakości materiały i przepis na świetną dziecięcą stylówkę gotowy!

Biedronka i rybka to bohaterowie tego sezonu, którzy dołączyli do borsuka i sikorki z poprzedniej kolekcji. Te przepiękne printy znajdziecie na body z krótkim rękawem, leginsach, krótkich spodenkach, sukienkach i t-shirtach. Kolekcję uzupełniają propozycje monokolorystyczne: cytrynka i stal. Całość świetnie ze sobą współgra, można również spokojnie sięgnąć po egzemplarze z poprzedniego sezonu w kolorze miodowej musztardy, lawendy i szarego cementu.

https://fizokids.pl/produkt/koszulka-z-rybka/
https://fizokids.pl/produkt/body-biedronka/
https://fizokids.pl/produkt/legginsy-rybka/
https://fizokids.pl/produkt/spodenki-biedronka/
https://fizokids.pl/produkt/sukienka-rybka/
https://fizokids.pl/produkt/sukienka-cytrynka/
https://fizokids.pl/produkt/spodenki-stal/
https://fizokids.pl/produkt/koszulka-cytrynka/
Otwórz galerię

Marka FiZo Kids zadbała o wysoką jakość ubranek, do ich produkcji używane są materiały pochodzące od polskich producentów z certyfikatem OEKO Text 100 i bezpieczny dla Dziecka oraz z Certyfikatem GOTS dla dzianin, na których drukowane są unikatowe wzory, tworzone przez wspaniałych polskich artystów. A to wszystko przy zachowaniu naprawdę przystępnych cen!

Kolekcje wzorów odzwierciedlają w delikatny sposób świat rzeczywisty, tak by były niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Ubranka swoją starannie dobraną kolorystyką, pasują do siebie naprzemiennie, dzięki czemu tworzą niepowtarzalne stylizacje. A wszystko to dlatego, że marka FiZo Kids powstała z potrzeby dziecięcej wygody i komfortu. Ubranka tworzone są z myślą o dziecięcym świecie zabawy, dziecięcej ruchliwości i ciekawości świata. Co ważne cały proces tworzenia i szycia ubranek odbywa się w Polsce, a marka stawia na wysoką jakość, polskich producentów oraz lokalnych przedsiębiorców. Cała kolekcja dostępna jest na www.fizokids.pl.

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share