fbpx

Wytapetuj mój świat!

Urządzanie pokoiku dla dziecka może być zadaniem na kreatywność rodzica! Zwłaszcza przygotowanie pokoju dla starszego malucha, który wie już, co mu się podoba i potrafi przekazać rodzicowi swoje preferencje. Znalezienie inspiracji nie jest trudne, ale wybranie poszczególnych elementów wystroju może przysporzyć o ból głowy. Dziś chcielibyśmy Wam podsunąć miejsce, w którym znajdziecie fantastyczne tapety, plakaty czy naklejki naścienne. Mowa o Humpty Dumpty!

Waszą uwagę chcielibyśmy zwrócić szczególnie na kolekcję Fantasyland i Birds. W pierwszej z nich znajdziecie tapety z motywem tęczy, fasolek oraz jednorożców w różnych kolorach. Każda z nich to tapeta winylowa o podkładzie fizelinowym. Posiadają certyfikat o niepalności B1 oraz certyfikat nordyckiej etykiety ekologicznej Nordic Swan. Tapeta jest motywem dekoracyjnym sprzedawanym w panelach 120 x 285 cm. Już jeden panel może nadać szczególny charakter w pomieszczeniu, a przy większych powierzchniach pięknie prezentuje się na jednej czy dwóch ścianach.

W ptasiej kolekcji znajdziecie natomiast piękne tapety z motywami różowych pelikanów, flamingi i ibisy, tukany, żurawie czy papugi. Marka w tej kolekcji oferuje także plakaty ścienne w ptasie wzory. Dzięki takim wzorom pokój zyska niebanalny i oryginalny klimat.

Co jeszcze ciekawego w swojej ofercie ma Humpty Dumpty? Nam niezwykle podobają się murale dziecięce World Map, czyli oryginalne tapety z mapą świata (zarówno po polsku, jak i angielsku). Idealna dekoracja do pokoju dziecka w każdym wieku zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Jednocześnie mural to świetna forma zachęcenia naszych pociech do nauki, poznawania i odkrywania świata. Głównym kolorem elementów: kontynenty, zwierzęta, nazwy to beżowy, natomiast dodatki na oceanach tj. statki, łódź podwodna, zwierzęta wodne są w kolorze niebieskim lub szarym. Wyjątkowego charakteru nadaje kolor imitujący złoto czyli gorące słońce i piękna złoto – miedziana róża wiatrów.

Zamawiając tapety warto pamiętać, że marka realizuje zlecenia pod indywidualny wymiar, dopasowuje kolorystykę, zmienia układ elementów wzoru, wykonuje projekty zaaranżowane według koncepcji klienta. Jeśli szukacie oryginalnej i świetnej jakości tapety do pokoju dziecka – odwiedźcie stronę www.humptydumptyroomdecoration.pl.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share