fbpx

Wyższy poziom wyobraźni

Są takie zabawki, z których się nie wyrasta. A my coraz chętniej powracamy do klasyki i stawiamy na uniwersalną rozrywkę. Stawiamy na zabawki sensoryczne, zamiast plastikowych wybieramy drewniane i najchętniej wybieramy takie, które inspirują do samodzielnego myślenia twórczego i kreatywności. O jakich zabawkach mówimy? Sprawdźcie sami!

Klocki Linden wykonane z drewna lipowego to klasyka gatunku i wyższy poziom wyobraźni. Zabawka, która dorasta razem z dzieckiem, przy czym dostarcza frajdy również nam, „starym”. 😉 Uwaga, polecamy nie siadać do zabawy w przerwie od pracy, bo mogą porwać Was na długie godziny! 

No powiedźcie, czy znacie kogoś, kto nie lubi klocków? Małe prostokątne sztabki, które pobudzają kreatywność dziecka, rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową, a także usprawniają procesy poznawcze, takie jak pamięć czy umiejętność kontroli. Z klocków marki Linden zbudujecie wszystko, w dodatku bez żadnych umocowań. Dzięki opracowanemu autorskiemu systemowi nawet wysokie konstrukcje będą bardzo stabilne! Zabawa klockami pozytywnie wpływa na rozwój wyobraźni przestrzennej dziecka, umiejętność planowania i konstruowania.

Wykonane z największą starannością. Pomimo tego, że są drewniane są niesamowicie miłe w dotyku, nie posiadają drzazg i są bezpieczne dla dziecka. Rodzaj drewna również nie został wybrany przypadkowo. Zostało naukowo udowodnione, że drewno lipowe emituje subtelną energię, które kojąco wpływa na ludzki organizm. Działa uspokajająco, odpręża i uspokaja. Jest to surowiec używany do dendroterapii. 

Klocki pakowne są w stylowych drewnianych skrzyniach, które są świetnym dodatkiem dziecięcego pokoju. Dzięki temu, że coraz więcej producentów stawia na minimalistyczne i ekologiczne rozwiązania, chętniej je wybieramy i nie przyczyniamy się do powstawania kolejnych śmieci. Robimy to dobrze, Polsko! 😉 

Klocki dostępne na www.lindnenwood.pl

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share