fbpx

You mean world to me!

Gotowi na prawdziwą księżycową, a może raczej ziemską podróż? No to ruszamy! Zainspirowana więzią między dziećmi a Planetą, najnowsza kolekcja polskiej marki Kids on the Moon, zachwyca nieoczywistymi kolorami nawiązującymi do natury. Przeczytajcie, zobaczcie i zakochajcie się w kolekcji „You mean the world to me”!

Kids on the Moon nie pierwszy raz zachęca dzieciaki do pielęgnowania przyjaźni z Ziemią poprzez troskę o nią.  Marka, która konsekwentnie realizuje zrównoważone i odpowiedzialne podejście do mody jest w końcu dobrym autorytetem! Twórcy najnowszej kolekcji motywują dzieci do powrotu do natury, aby obdarować ją dobrem, miłością i empatią. Kiedy, jak nie teraz?

Kolekcja powstała na bazie delikatnie zamglonych i nieoczywistych kolorów zaczerpniętych wprost z kosmicznej planety barw. Pojawił się beż, róż, żółty i błękitny, a towarzyszy im klasyczna czerń i biel. W kolekcji znajdziemy zwiewne sukienki w dużą kratę lub gładkie i muślinowe. Do tego lniane bluzki, pasiaste kombinezony, tuniki i bawełniane dzienne sukienki, koszule, nasze ulubione – wiązane topy na ramiączkach – must have na lato, bluzy, kamizelki, szoty i kuloty oraz długie spódnice. Proste fasony okraszone detalami takimi jak falbany, bufiaste rękawy, guziki, delikatne nadruki i napisy. Nie zabrakło czegoś na ekstra okazje – tiulowe, kraciaste spódnice midi w dwóch kolorach. Wyobrażamy je sobie połączone z bluzeczką w tym samym kolorze, albo luźną bluzą. Klimat kolekcji trafnie obrazuje cudowna kampania, którą na Cyprze fotografował Bart Pogoda.

Wisienką na torcie jest klip kampanijny, koniecznie sprawdźcie!

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share