fbpx

Z hiszpańską nutką!

W życiu każdej dziewczynki przychodzi taki moment, że bez lali-bobasa się nie obędzie. No nie i już! To taka zabawka, która prędzej czy później zagości w każdym domu. Przewijanie, tulenie, karmienie, przebieranie i lulanie do snu potrzebne od zaraz! Sklep Agallo Kids jako jedyny w Polsce oferuje pachnące, hiszpańskie lalki marki Guca. Więcej o nich i o innych wyjątkowych produktach prosto z Hiszpanii w dalszej części artykułu.

Perfekcyjne wykonanie i detale takie jak włoski, rzęsy czy malutkie paznokietki sprawiają, że lalki Guca wyglądają jak prawdziwe maluchy. Można je przebierać w ubranka, zabierać na spacery, karmić ją i kłaść spać. Każda z nich ma inną minę, a mimika zbliżona jest do naturalnej – uśmiechnięte, zaspane czy płaczące. Realistyczna jest nie tylko buzia. Na rączkach i nóżkach są charakterystyczne dla niemowląt fałdki. Również wyodrębnione są paluszki, paznokcie i pozostałe drobne linie. W zależności od wybranego zestawu do lalki dołączone są różne akcesoria.

Dostępne są dwa trzy modele lalek – Reborn, czyli większe, bardziej przypominające realnego niemowlaka, z prawdziwymi włosami, rumianymi policzkami i błyszczącymi oczami. Dostępne różne warianty – zarówno dziewczynki i chłopcy. Drugi model lalek to Bobasy – słodkie lale w zestawach z nosidełkiem, materacykiem lub becikiem. Ostatnie, to dziewczynki z dłuższymi włoskami ozdobionymi kokardami. 

Ale hola, hola! To nie jedyny hiszpański akcent w Agallo Kids, który zwrócił naszą uwagę. Bawełniane dywany… Ale jakie! Hiszpańskiej marki Lorena Canals w ponad 170 wzorach. Nawet nie ma takiej opcji, że nie znajdziecie „tego jedynego”. Mnóstwo wariantów do wyboru nie ułatwia jednak zadania, wszystkie są przepiękne i wyjątkowe. Oprócz klasycznych prostokątnych czy okrągłych form, dostaniecie między innymi lamę, rybkę, planetę Ziemię, kwiat bawełny, serce, liść, chmurkę, skrzydła czy radosne słoneczko. Są ręcznie tkane, a dzięki temu, że z łatwością można je wyprać w pralce są super praktyczne. Nie straszny im rozlany sok, ani roztopiona czekolada.

Doskonała jakość i wyłącznie wyselekcjonowani najlepsi, producenci – tak w skrócie można podsumować sklep Agallo Kids. Oprócz wyżej wymienionych produktów znajdziecie całe mnóstwo zabawek, gier, mat edukacyjnych, dodatków do dziecięcego pokoju, gadżetów dla mam czy nawet artykułów szkolnych

A to wszystko na: www.agallo-kids.pl

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share