fbpx

Mówcie co chcecie, ale zabawa w kolorowych liściach to największa jesienna atrakcja! Z całą pewnością, nic nie jest tak interesujące jak zbieranie spadających liści, szukanie patyków i kolekcjonowanie kasztanów. Inspirowana naturą polska marka Ligold tworzy wyjątkowe dodatki do dziecięcego pokoju, które pozwolą Wam bawić się darami natury w domowym zaciszu.

A wszystko zaczęło się od poszukiwań idealnego dywanu. Musiał być niewielki, miły w dotyku i wykonany tak, aby z łatwością można było go wyprać, szybko wysuszyć i ponownie położyć na podłodze. Tym sposobem marka Ligold na światło dzienne wypuściła swój pierwszy produkt – matę listek. Jest to produkt na tyle uniwersalny, że może pełnić funkcję również kołderki! Liście posiadają przeszycia, które łączą wszystkie materiały ze sobą, dzięki liść – jako kołderka, nie plącze się w nogach maluszka. 

Liście pojadą z Wami na piknik do parku, posłużą jako okrycie podczas jesiennych spacerów w wózku, ale również będą elementem kreatywnej zabawy. Kto powiedział, że liść nie może udawać auta? Albo służyć jako kryjówka podczas zabawy w chowanego? Pomysłów jest tysiąc, ale jedno jest pewne – Wasze dziecko wymyśli kolejne 100 zastosowań dla liścia Ligold. 

Ale listki to nie jedyne produkty w asortymencie marki. Dostępne są również komplety ręcznie pikowanej pościeli, poduszki do siedzenia i poduszki ozdobne. Wszystkie propozycje są całkowicie autorskie, a każdy dopracowany do perfekcji detal przechodzi testy podczas prania, prasowania, ale przede wszystkim podczas zabawy najmłodszych użytkowników. 

Do produkcji akcesoriów używane są tkaniny wyłącznie najwyższej jakości, które pochodzą od polskich producentów. Wszystkie materiały posiadają certyfikat bezpieczeństwa i atesty. Cenną informacją dla mam jest to, że wypełnienia poduszek i kocyków są antyalergiczne.

Ligold nie ukrywa, że pomysły na swoje produkty czerpie z natury. Nie tylko się nią inspiruje, ale przede wszystkim o nią dba. Dlatego marka za cel postawiła sobie tworzenie produktów, które generują jak najmniej odpadów. Stara się wykorzystywać każdy kawałek materiału czy wypełnienia. Kolejny fakt, który ucieszy fanów zero waste są opakowania produktów. Są one pozbawione tworzyw sztucznych, dlatego w 100% nadają się do recyklingu.

To jak, macie ochotę na zabawę „w Calineczkę” na uroczym liściu? Jeśli tak to wskakujcie na www.ligold.pl

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share