fbpx

Nowa kolekcja FEMI KIDS by Femi Stories na sezon Jesień/Zima ‘21/22 dedykowana jest wszystkim młodym #FemiGirls, które kochają przygodę, nie boją się wyzwań i od najmłodszych lat rozwijają swoje pasje.

Kolekcja Femi Kids zaprojektowana została tak, aby najmłodsze Femi Girls mogły w pełni wyrażać siebie i to co kochają najbardziej. Dlatego nie zabrakło w niej motywów górskich oddających zamiłowanie do wędrówek po nieznanych szlakach, zimowego „misia”, który przypomina nam o darach Matki Natury czy „Femi serca” w nowej, pełnej kolorów odsłonie.

W kolekcji pojawiło się wiele nowości, wśród których szczególne miejsce zajmuje odzież termiczna, niezastąpiona podczas szaleństw na świeżym powietrzu, jak i ciepłe spodnie, swetry i skarpetki, wygodne sukienki oraz gadżety niezbędne podczas jesiennych i zimowych wypraw.

W tym sezonie asortyment został poszerzony o kurtki i kamizelkę i zupełnie nowe fasony, dzięki którym każda dziewczynka znajdzie coś dla siebie. Na wzór ikonowej bluzy Rum powstała Lana – bluza o nieco większym kapturze, który jest niezawodny podczas niskich temperatur, wśród sukienek pojawiły się modele Lasti i Kenna, a dla miłośniczek sweterków nowość Iley w dwóch oryginalnych printach.

Wszystkie dzianiny użyte w kolekcji zostały przebadane pod kątem szkodliwych substancji i posiadają certyfikaty OEKO Tex, gwarantujące najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

Kolekcja FEMI KIDS dostępna jest w sklepie online na www.femistories.com oraz w sklepie flagowym marki na ulicy Browarnej w Warszawie.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share