fbpx

Z miłości do wygody!

Marka Lovemade w swoich najnowszych propozycjach stawia przede wszystkim na wygodę! Zarówno mama, jak i córka (lub córki) znajdą coś dla siebie! Czy to na wyjście do lasu, czy na szybkie zakupy na mieście.

W tym sezonie Lovemade oferuje swoim klientkom fantastyczne bluzy! Wygodne, wykonane z wysokogatunkowej dzianiny, dzięki czemu noszą się świetnie i dobrze zachowują się w praniu. Bluzy są w kolorze ecru, z wplecioną bordową nitką, z którą koresponduje kaptur. Ciekawym rozwiązaniem jest asymetryczny fason z dłuższym tyłem, dzięki czemu małej damie nie będzie zimno w plecy np. podczas rowerowej wyprawy.

Bluzy stanowią świetną bazę dla wielu stylizacji – zarówno do jeansów, spodni baggy czy spódniczek. Idealnie nadają się na spacer po lesie, wycieczkę rowerową, zakupy czy home office. Jeśli chcecie stworzyć kompletną stylizację – możecie dobrać do bluzy czapki oraz spodnie baggy w kolorze kaptura (opcja zarówno dla dzieci, jak i mam).

Lovemade oferuje szeroką rozmiarówkę swojej kolekcji, dzięki czemu można stworzyć stylówki matchy-matchy dla mamy i sióstr w różnym przedziale wiekowym. My podsumujemy bluzy dwoma słowami: komfort i oryginalność! Całą kolekcję znajdziecie na stronie www.lovemade.pl.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share