fbpx

Z pasji do drewna i natury

Meble dla dzieci, zabawki rozwojowe, pomoce edukacyjne – to wszystko powstaje u podnóża Bieszczad w stolarni marki Polana Montessori. Jej twórcy z fascynacji do Metody Montessori, miłości do dzieci i pasji do drewna tworzą prawdziwe cuda. 

W ofercie marki znajdziecie fantastyczne zabawki i pomoce, wspierające rozwój maluchów i ich kreatywność. Przewlekanki, labirynt Montessori czy pudełka z kulką (tzw. wrzutomaty) nadają się już dla kilkumiesięcznych dzieci – pozwalają ćwiczyć paluszki i zręczność. Co ciekawe, większość z tych pomocy może być z powodzeniem wykorzystywane przez dorosłych: pomagają się wyciszyć i zrelaksować.

Polana Montessori oferuje także meble do pokoju dziecka: biblioteczki, garderoby, stoliki, krzesełka i regały na pomoce. Każdy z nich spełnia wiele funkcji. Regały i biblioteczki mają zachęcać dziecko do utrzymywania rzeczy w porządku i odkładania je na miejsce. Otwarta garderoba pozwala dziecku na naukę samodzielności – może ono samodzielnie decydować, w co się ubierze i odkładać ubranka z powrotem na miejsce.

Jednak naszym absolutnym faworytem wśród rzeczy oferowanych przez markę są piękne kitchen helpery. Bezpieczne, stabilne, z regulacją wysokości podestu do stania, łatwe do samodzielnego przesuwania, łatwe do utrzymania w czystości i absolutnie piękne! Wycięcia w kształcie planet i gwiazd nadają pomocnikowi lekkości, ale mogą być też fantastyczną formą do zainicjowania rozmowy o kosmosie. My widzimy same plusy!

Całą ofertę marki znajdziecie na stronie www.polanamontessori.pl.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share