fbpx

Rzeczywistość, w której wszyscy się znaleźliśmy, jaka jest każdy widzi i odczuwa… Całe dnie spędzane w domu, a do tego bez aktywności fizycznej, odbijają się na naszej produktywności na tyle, że coraz trudniej wymyślić dzieciakom kreatywne zajęcie. Na pomoc przybywa marka Good Wood ze swoim innowacyjnym produktem, który sprawia, że zabawa staje się prawdziwą przygodą!

Bujak Good Wood to produkt, który pokocha cała rodzina. Wy dlatego, że polecany jest przez specjalistów, psychologów i fizjoterapeutów, jest niezwykle bezpieczny, ekologiczny i wyróżnia go dobry design. Dzieci z kolei docenią go za zabawę bez kresu. Rozwija wyobraźnie i sprawia, że zdrowy ruch staje się przyjemnością! A w dodatku, jest tak wytrzymały, że możecie bawić się nim całą paczką! 

W naszych dorosłych oczach, bujak to po prostu kołyska, stelaż edukacyjny czy podstawa stolika, ale gdy spojrzycie na niego przez pryzmat dziecięcej wyobraźni, zobaczycie w nim statek kosmiczny, tratwę ratunkową pośrodku wzburzonego oceanu, most do zaginionego świata, supertajną kryjówkę, ladę we francuskiej piekarni… Jeden bujak, a pomysły jakby się nie kończą. Tu nie ma ograniczeń! Pamiętajcie też, że oprócz doskonałej zabawy, bujak rozwija – wspiera rozwój motoryki dziecka. 

Bujaki to doskonały pomysł na prezent dla młodych rodziców, ponieważ znajduje zastosowanie od pierwszych dni życia. Wnętrze wyłożone miękką kołderką lub futonem (nowość w ofercie Good Wood), posłuży Wam jako mini-kołyska. Warto pamiętać, że podczas kołysania stymulujemy układ przedsionkowy, który wpływa na regulację napięcia mięśniowego. To świetny sposób na uspokojenie! Maluszki, które już siedzą, mogę bujać się w nim i bawić dowolnie długo. Starsze dzieciaki szaleć na nim jak na najlepszym placu zabaw! Ale w pełni bezpiecznym i we własnym pokoju!

Good Wood to zdecydowanie bujakowi pionierzy! W ich asortymencie pojawiły się też dodatki, które jeszcze bardziej urozmaicą zabawę. Dzięki drabince bujak zmieni się w zjeżdżalnię lub ściankę spinaczkową. To produkt wielofunkcyjny i zaprojektowany tak, aby dawał jak najwięcej frajdy. Z jednej strony ma szczebelki, z drugiej gładka powierzchnia. 

Równoważnia, którą również znajdziecie w ofercie marki to mała rzecz, z wielkimi możliwościami. Rozwija zmysł równowagi, kształtuje mięśnie i odpowiada za prawidłową postawę dziecka, przy czym jest świetną zabawką. Warto też zwrócić uwagę na wielofunkcyjny, leciutki i niesamowicie poręczny taborecik, który posłuży Waszym dzieciom do siedzenia przy stoliku, jako stopień, stojak czy taca, oraz krzesełko – większy brat taboretu.

Wszystkie produkty marki wykonane zostały z ciepłego, całkowicie bezpiecznego drewna, dzięki czemu są nie tylko praktyczne, piękne, ale też ekologiczne. W sklepie Good Wood znalazły się też całe zestawy, które sprawią, że już nigdy nie zabraknie Wam pomysłów na kreatywną zabawę. A znajdziecie je tu: www.goodwoodpoland.pl

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share