fbpx

Zabawki z tradycją

Czasy, kiedy głównym aspektem, na który zwracaliśmy uwagę podczas zakupów była cena już dawno poszły w zapomnienie. Teraz ważna jest dla nas jakość, odpowiedzialna produkcja oraz bezpieczeństwo dziecka. A w morzu polskich marek – prawdziwa perła, która od prawie 90 lat, w oparciu o tradycyjne technologie tokarskie, tworzy niepowtarzalne, drewniane zabawki. Poznajcie markę Tarnawa Toys!

Mówi się, że Zakład Tarnawa to jeden z pierwszych tego typu przedsiębiorstw w Europie. Kawał historii rodzinnej manufaktury, która od czterech pokoleń produkuje ekologiczne zabawki. Wszystkie powstają w obecnie rzadko stosowanej starej technice tokarskiej. Inspirowane sztuką ludową i naturą.  Tworzone i malowane ręcznie, co czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi. Dzięki wieloletniej tradycji dopracowane są w najmniejszym szczególe.

Wykonane z drewna liściastego, które pochodzi od zaufanych dostawców. Wszystkie zabawki są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Maluchy mogą zabawkę bezpiecznie gryźć, ssać i bawić się do woli bez ryzyka połknięcia elementów, czy zatrucia. Potwierdzają to atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Zabawki są starannie wykończone – nie ma mowy o ostrych krawędziach, a ich powierzchnie są dokładnie wyszlifowane i przyjemne w dotyku.

Wszystkie produkty, oprócz przepięknego, tradycyjnego wyglądu mają walory edukacyjne i sensoryczne. Oferta zabawek jest przeogromna – odpowiednia dla maluszków, jak i starszych dzieci. A w niej między innymi:

  • Bucik na kółkach lub sznurowane guziczki, które pomogą w nauce wiązania, ale też rozwiną koordynację wzrokowo-ruchową, wyobraźnię, trenują zręczność manualną i uczą logicznego myślenia.
  • Szeroka oferta zabawek do majsterkowania, które doskonale kształtują kreatywność i koncentrację.
  • Zabawki Edukacyjne, na przykład drewniany stojak do nauki liter, pojazdy i samoloty.
  • Skakanki czy ulubiona gra naszego dzieciństwa – klik-klak.
  • Zwierzaki do pchania, które wydają zabawny dźwięk, a oprócz tego rozwijają motorykę
  • A nawet produkty do ozdoby pokoju – konik na biegunach czy drewniane wieszaki – ryby, statek, słońce, delfin czy ptaki.

I co ważne – zabawki cieszą oko, są naprawdę piękne – kolorowe, a jednocześnie tradycyjne, klasyczne i minimalistyczne. Same w sobie stanowią naturalną ozdobę pokoju dziecka. Wyobrażamy je sobie jako zawsze udany prezent, który z pewnością będzie pamiątką na długie lata, lub zostanie przekazany kolejnemu pokoleniu. Warto pamiętać, że produkty te są rękodziełem, dlatego zabawki mogą się od siebie delikatnie różnić, co sprawia, że są jeszcze bardziej niesamowite. 

Produkty marki Tarnawa dostępne są na www.shop.tarnawa.pl

Fot. Tarnawa
Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share