fbpx

To zdecydowanie jedna z najmilszych premier-niespodzianek tego sezonu. Doskonale wszystkim znana kobieca marka Femi Stories wypuściła pierwszą kolekcję dla dziewczynek w wieku 6-10 lat – Femi Girls. „Lost in Space” to ukłon w kierunku młodych dziewczyn Femi, które bezustannie przypominają nam wszystkim, jak ważne jest pielęgnowanie naszego wewnętrznego dziecka.

W kolekcji na sezon Jesień/Zima ‘20/21 dla młodych Femi Girls każda dziewczynka znajdzie coś dla siebie (wszystkie modele w 3 rozmiarach: 116, 128 i 140 cm). Inspirowana wspomnieniami z dzieciństwa łączy autorskie printy Femi Stories z elementami wszechświata, takimi jak gwiazdy, konstelacje i planety z motywem bajkowego jednorożca.

Złożona z 8 modeli w 16 odsłonach kolorystycznych i szerokiej oferty akcesoriów, zaprojektowana została tak, aby można było stworzyć różne looki i beztrosko bawić się modą. „Połączyliśmy nasze autorskie printy z elementami kosmosu i przewodnim motywem jednorożca, który jest magicznym symbolem mądrości, czystości, dobroci i fantazji. Chcemy pamiętać o tym, jak ważne jest wracanie do wspomnień z dzieciństwa i pozwalanie sobie na popełnianie błędów.” – mówi Anita Nawarkiewicz, współzałożyciela i projektantka marki Femi Stories.

Kolory przewodnie kolekcji – ciepła mięta, fiolet i bąbelkowy róż połączone z odcieniem złamanej bieli pojawiają się na bluzach, spodniach dresowych, longsleevach i sukienkach, a w akcesoriach nie zabrakło wielokolorowego plecaka, piórnika czy zestawów zimowych czapek i szalików.

Co więcej, poza regularną kolekcją w tym sezonie pojawi się kilka zestawów „matka-córka” – już teraz dostępne są modele w kapsule Femi Basic – bluzy oraz spodnie dresowe.

Idąc w myśl zrównoważonego rozwoju w kolekcji Femi Stories na sezon Jesień/Zima ‘20/21 pojawiły się ekologiczne opakowania – zarówno folie biodegradowalne jak i pochodzące z recyklingu. Kolekcja dostępna jest w sklepie online www.femistories.com/femi-girls i we flagowym butiku Femi Stories na ulicy Browarnej w Warszawie.

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share