fbpx

Zaproś wielki świat do swojej szafy!

Pandemia Covid-19 zepsuła wiele planów, w tym także podróżniczych. Podróże palcem po mapie, choć na pewno nie tak satysfakcjonujące, jak te prawdziwe – potrafią wiele nauczyć. Taką taktykę przyjęła właśnie marka Bohemian Youngster, która zaprosiła wielki świat do siebie! W ten sposób powstała najnowsza kolekcja SS2021 „Little Girl in Big City”.

Kolekcja jest inspirowana wielkimi miastami, których serce bije w rytmie boho. Pandemia, mimo że mocno ograniczyła wiele osób na jakiś czas, nie pozbawiła marki Bohemian Youngster wyobraźni. Nazwy ubrań w sezonie SS’21 to nazwy miast, w których życie skupia się wokół świata boho. Niektóre odnoszą się bezpośrednio do miłości marki do boho, inne z racji swojego ciekawego położenia, historii lub niezastąpionego charakteru trafiły do naszej kolekcji.

Co znajdziecie w kolekcji „Little Girl in Big City”? Tradycyjnie bazę kolekcji stanowią spódnice. To od samego początku istnienia marki znak charakterystyczny Bohemian Youngster. Obszerne, długie, uniwersalne, nie raz rosnące razem z waszymi córkami. W ofercie znajdziecie kwieciste, falbaniaste, proste, zwiewne, wygodne, po prostu spódnice boho.

Dodatkowo najnowszą kolekcję uzupełniają dwie bluzki (Tbilisi i Lhasa) oraz dwie sukienki (Tulum i Amsterdam). Nam do gustu niezwykle przypadł komplet Rejkjavik – prosty, biały, składający się ze spódnicy maxi plus bluzki z materiału w angielski haft. Nie sposób także oderwać oczu od spódnicy Marrakesz, która jest kwintesencją stylu boho i przenosi nas w orientalne klimaty Maroka. Całą kolekcję marki znajdziecie na stronie www.bohemianyoungster.pl.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share