fbpx

Zaśpiewajmy wszyscy Koala-LA!

Ich kolekcje zawsze przenoszą nas w najpiękniejsze zakątki świata, a to za sprawą zwierzęcych (i nie tylko) bohaterów, którzy kradną dziecięce serca. Dear Sophie w niesamowity sposób łączy najnowsze trendy z nutką uroczej dziecięcości oraz najlepszymi materiałami. W tym sezonie mówią: Koala-LA i zabierają nas do Australii.

Któż z nas nie marzy o podróży do krainy kangurów i koali? Australia, znana ze swoich różnorodnych krajobrazów, pełna kolorów Matki Ziemi, ochry i błękitu oceanu to nieskończone źródło inspiracji. Stąd też kolekcja ta niezwykła gama kolorystyczna: począwszy od „wodnych” zieleni i błękitów, przez piaskowe szarości i beże, aż po egzotyczny róż czy żółty. Całość niesie ze sobą ważne przesłanie: Keep Our Home Clean, które znalazło się w formie nadruku na jednej z linii.

Tegoroczne wzory do trudny orzech do zgryzienia – naprawdę ciężko wybrać nam faworyta. Czekają na Was przesłodki koala, zaczepny krokodyl, papuga gaduła, egzotyczna rafa koralowa oraz magiczna syrenka. Ci co znają Dear Sophie doskonale wiedzą, że to jeszcze nie koniec niespodzianek – i w drugim dropie pojawią się nowi bohaterowie! Całość jak zwykle dopełnia niezawodna i uniwersalna linia basic.

W kolekcji oprócz znanych nam już fasonów (w tym kultowych bloomersów) pojawiły się świetne nowości: dwa rodzaje tunik, nowe wersje spodni i szortów, a także boska spódniczka wersji mini i midi. Całość dopełniają nakrycia głowy – klasyczne beanie oraz super modne turbany, które powstały oczywiście we współpracy z pionIerR ami gatunku czyli Looks by Luks.

Kolekcja Dear Sophie SS21 Koala-La jest w 100% zaprojektowana i wyprodukowana w Polsce, w etycznych warunkach pracy. Oryginalne nadruki i bawełna organiczna = najwyższa jakość, która jest przyjazna zwłaszcza dla najmłodszych. Pozostaje nam tylko wypatrywać pierwszych wiosennych i letnich promieni słońca, a w tym czasie możecie skoczyć na zakupy na www.dearsophie.pl.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share