fbpx

Zatrzymaj chwilę!

Macie na Facebooku, Instagramie czy Dropboxie setki zdjęć, ale żadnego wywołanego? Ciągle jest to na Waszej liście, ale jakoś nigdy nie jest po drodze… A słyszeliście już o Moony Lab? Czas wywołać wspomnienia i „zatrzymać chwilę”!

Moony Lab to pierwsza aplikacja w Polsce, która umożliwia przenoszenie zdjęć na papier wprost z Instagrama, Facebooka, Dropboxa, Google Drive czy z pamięci komputera. Najwyższą jakość drukowanych zdjęć możecie wypróbować w przeróżnych produktach takich jak: fotoalbumach, zdjęciach klasycznych, magnesach, plakatach, czy fotoobrazach.

Szczególną uwagę warto zwrócić na trzy poniższe propozycje:

Moony Book

50 zdjęć w formacie 10×15 cm zamkniętych w kolorowej okładce, która zmieniana jest w każdym miesiącu, tak aby Wasz fotoalbum mógł być wyjątkowy z każdym zamówieniem. Dodatkowo każde zdjęcie jest perforowane, dzięki czemu ulubioną fotografię możecie przenieść z MoonyBooka do ramki lub wręczyć znajomym 🙂

Kwadraty

Zdjęcia w formacie 8×8 cm, z cienkimi i eleganckimi białymi ramkami, wydrukowane na najwyższej jakości matowym papierze.

Magnesy Vintage

Zdjęcia-magnesy w formacie 8×10 cm, z możliwością dodania podpisów. Najlepiej sprawdzają się, gdy do zdjęcia chcemy dodać kilka słów 🙂

Otwórz galerięWszystkie produkty możecie zamówić na: www.moonylab.com lub przez aplikację pobraną Google Play lub AppStore.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share