fbpx

Zero tolerancji dla nudy!

Opublikowane

Nadchodzi taki czas, kiedy różowe skrzydełka wróżki idą w odstawkę, brokatowe baletki wracają do szafy, a falbaniaste sukienki zostają tylko na specjalne okazje. I nagle szok! Twoja mała córeczka nie jest już wcale taka mała, i w dodatku chce się ubierać „dorośle”, jak mama! Oj Tam… Nie ma tego złego, sprawdźcie sami! 😉

Minimalizm i nowoczesność, ale w klasyczna kolorystyka – czerń i biel. Marka Oj Tam to dwie dopracowane kolekcje inspirowane style streetwear: Oj – dla mam i Ojlittle – dla dzieci. Dzięki temu możecie tworzyć zestawy matchy-matchy! 😉 Zero tolerancji dla nudy!

Charakterystyczne dla marki kolory przełamywane są kontrastującymi geometrycznymi wzorami. Pojawiają się na dużych kieszeniach i lamówkach w postaci modnych pionowych pasków. Całość uszyta jest w lokalnych szwalniach, a kolekcja wykonana jest wyłącznie z naturalnych surowców. Oprócz bawełny pojawiła się wiskoza, która tworzona jest z celulozy. Jest przewiewna tak jak len, dzięki czemu idealna na lato i przyjazna dla skóry. Nie uczula, więc będzie odpowiednia dla każdego, i higroskopijna – dobrze chłonie wilgoć. 

W dziecięcej kolekcji znalazły się koszulki, sukienki, longsleeve i spodnie. Koniecznie zwróćcie uwagę na sukienko-koszule. Dostępne w dwóch kolorach świetnie sprawdzą się na strój „galowy”, jak i na co dzień z legginsami i trampkami. Dobrze, że dostępne są również w rozmiarach dla mam, bo same ich zapragniecie! 😉

Niech Was nie zmyli ta monotonia! W każdej kolekcji znajdzie się kolorowy akcent. W tym sezonie marka przygotowała nam słonecznie-żółte bawełniane t-shirty. Lubimy takie przełamania!

Kolekcja Oj tam dostępna na www.ojtamshop.pl

Oj Tam
Oj Tam
Oj Tam
Oj Tam
Oj Tam
Oj Tam
Oj Tam
Oj Tam
Oj Tam
Oj Tam
Oj Tam
Oj Tam
Oj Tam
Oj Tam
Otwórz galerię