fbpx

Po wzorze kurtki o nieokiełznanej, ale jakże wdzięcznej nazwie „dzikość” przyszedł czas na całą kolekcję w drapieżnym duchu. Wild Thing – taką nazwę nosi najnowsza kolekcja polskiej marki Miapka Design, znanej przede wszystkim z patentu na gołe plecy (a raczej ich brak!) – podbije Wasze serca!

Co otrzymamy z połączenia najmodniejszych kolorów takich jak khaki czy musztarda z printem, którzy jedni kochają a inni nienawidzą, czyli cętkami? Ano najnowszą miapkową kolekcję – jedno jest pewne: nie można obok niej przejść obojętnie.

Zacznijmy od tego co widoczne dla oka: mamy 3 nowe wzory/kolory sofshellowych kurteczek – cętki na musztardowym i zgniłozielonym tle oraz wersję białą z cętkowymi serduszkami. Parki są dostępne w rozmiarach od 74/80 do 110/116. Ale to nie koniec nowości – przed Wami dawka słodyczy: pastelowe, bawełniane kurteczki z uszkami – również z zapięciem w kroku. W tym wypadku rozmiarówka kończy się na 86-92 (a my żałujemy, że nie ma wersji dla dorosłych!).

A teraz skupmy się na tym co jest naprawdę istotne – to kwestie techniczne materiałów. Parka jest wodoodporna i wiatroszczelna, a specjalny patent sprawa, że jest gotowa na każde wyzwanie. A co to takiego ten patent? To wyjątkowo proste rozwiązanie, dzięki zastosowaniu elementu krocznego kurteczka nie podciąga się. Można go łatwo odpiąć oraz regulować jego długość dzięki mocowaniu na napy. Materiał wierzchni parki – softshell wytrzymuje obciążenie słupa wody do 10 000 mm, czyli zdecydowanie więcej niż to potrzebne podczas lekkiego deszczu w czasie spaceru. Podszewka wykonana z certyfikowanej bawełny. Dodatkowo kurteczka posiada certyfikowaną taśmę odblaskową wzdłuż suwaka i odblaskowy nadruk na plecach w kształcie małpki.

Kurteczka bawełniania uszyta jest z dwóch warstw najwyższej jakości polskiej dresówki z certyfikatami: Bezpieczny dla Dziecka, Przyjazny dla Człowieka, Tekstylia Godne Zaufania. To pierwsza miapkowa kurteczka ze zwierzęcymi uszkami na kapturze i do tego uszyta w nowym, wydłużonym kroju. Posiada możliwość regulacji oraz całkowitego odpięcia elementu krocznego; odwijane rękawki, które oprócz funkcji dekoracyjnej pozwalają doregulować ich długość do naszego dziecka; duży kaptur, który dokładnie otuli głowę dziecka oraz certyfikowaną taśmę odblaskową wzdłuż suwaka.

Koniecznie zajrzyjcie na: www.miapka.pl

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share