fbpx

Zew natury

Opublikowane

Po wzorze kurtki o nieokiełznanej, ale jakże wdzięcznej nazwie “dzikość” przyszedł czas na całą kolekcję w drapieżnym duchu. Wild Thing – taką nazwę nosi najnowsza kolekcja polskiej marki Miapka Design, znanej przede wszystkim z patentu na gołe plecy (a raczej ich brak!) – podbije Wasze serca!

Co otrzymamy z połączenia najmodniejszych kolorów takich jak khaki czy musztarda z printem, którzy jedni kochają a inni nienawidzą, czyli cętkami? Ano najnowszą miapkową kolekcję – jedno jest pewne: nie można obok niej przejść obojętnie.

Zacznijmy od tego co widoczne dla oka: mamy 3 nowe wzory/kolory sofshellowych kurteczek – cętki na musztardowym i zgniłozielonym tle oraz wersję białą z cętkowymi serduszkami. Parki są dostępne w rozmiarach od 74/80 do 110/116. Ale to nie koniec nowości – przed Wami dawka słodyczy: pastelowe, bawełniane kurteczki z uszkami – również z zapięciem w kroku. W tym wypadku rozmiarówka kończy się na 86-92 (a my żałujemy, że nie ma wersji dla dorosłych!).

A teraz skupmy się na tym co jest naprawdę istotne – to kwestie techniczne materiałów. Parka jest wodoodporna i wiatroszczelna, a specjalny patent sprawa, że jest gotowa na każde wyzwanie. A co to takiego ten patent? To wyjątkowo proste rozwiązanie, dzięki zastosowaniu elementu krocznego kurteczka nie podciąga się. Można go łatwo odpiąć oraz regulować jego długość dzięki mocowaniu na napy. Materiał wierzchni parki – softshell wytrzymuje obciążenie słupa wody do 10 000 mm, czyli zdecydowanie więcej niż to potrzebne podczas lekkiego deszczu w czasie spaceru. Podszewka wykonana z certyfikowanej bawełny. Dodatkowo kurteczka posiada certyfikowaną taśmę odblaskową wzdłuż suwaka i odblaskowy nadruk na plecach w kształcie małpki.

Kurteczka bawełniania uszyta jest z dwóch warstw najwyższej jakości polskiej dresówki z certyfikatami: Bezpieczny dla Dziecka, Przyjazny dla Człowieka, Tekstylia Godne Zaufania. To pierwsza miapkowa kurteczka ze zwierzęcymi uszkami na kapturze i do tego uszyta w nowym, wydłużonym kroju. Posiada możliwość regulacji oraz całkowitego odpięcia elementu krocznego; odwijane rękawki, które oprócz funkcji dekoracyjnej pozwalają doregulować ich długość do naszego dziecka; duży kaptur, który dokładnie otuli głowę dziecka oraz certyfikowaną taśmę odblaskową wzdłuż suwaka.

Koniecznie zajrzyjcie na: www.miapka.pl

Miapka SS20 Wild Thing
Miapka SS20 Wild Thing
fot.Sophie&thepicture-83
Miapka SS20 Wild Thing
Miapka SS20 Wild Thing
Miapka SS20 Wild Thing
Miapka SS20 Wild Thing
Miapka SS20 Wild Thing
Miapka SS20 Wild Thing
Miapka SS20 Wild Thing
Miapka SS20 Wild Thing
Miapka SS20 Wild Thing
Otwórz galerię