fbpx

Zgrany zespół!

Opublikowane

Rodzice pokochali za praktyczne rozwiązania, a dzieci za uroczy design i wygodę noszenia. Pelerynki, poncza i bluzy od polskiej marki Patulove, w wiosennej edycji już robią furorę wśród najmłodszych. Sprawdź co będziemy nosić w tym sezonie!

Podobno dzieci nie lubią warzyw… W tym wydaniu pokochają! Marchewka z groszkiem, rzodkiewka i mix warzywny to gwiazdy najnowszej kolekcji marki Patulove. W ofercie pojawił się nowy produkt – outdoorowe pelerynki. Zostały one skonstruowane tak, aby zapewnić maksimum wygody podczas zabawy. Kształt pelerynek pozwala na swobodę i nieskrępowane ruchy. Z kolei wygodny kaptur, dzięki ściągaczom wokół twarzy i dodatkowemu daszkowi, osłoni buźkę dziecka przed deszczem.

Wykonane są z lekkiego, funkcyjnego materiału, któremu daleko jest do tych rodem z nadmorskiej plaży. Innowacyjna tkanina oddycha, dzięki czemu nie musimy martwić się, że dziecko się spoci podczas zabawy na dworze, tak jak to często bywa z innymi sztucznymi materiałami. Oprócz tego jest wyjątkowo wytrzymała, posiada wszystkie właściwości softshellu, mimo to jest od niego cieńsza. I najważniejsze – chroni dzieciaki przed deszczem i wiatrem. Pelerynki dostępne są w jednym rozmiarze, który pasuje na dzieci od drugiego do piątego roku życia. To wszystko sprawia, że nie jest to sezonowy produkt, a sprawdzi się na lata!

Ale na pelerynkach świat się nie kończy i na „suche” dni, marka przygotowała coś naprawdę wyjątkowego! Ponczo i bluza w jednym – Ponczobluza! Będzie opatulać maluchy cały rok. Dostępna w sześciu wiosennych kolorach: bordo, miodowa, ruda, jasnoszara, zielona i ciemnoszara. Wkładana przez głowę, z wygodną kieszonką-kangurką na skarby, w cieplejsze dni może służyć jako luźne okrycie, a zimą idealnie sprawdzi się jako wygodna bluza. Przemyślana i uszyta tak, aby za szybko z niej nie wyrosnąć. Jest luźna, wygodna, a w rękawach zamontowane zostały ściągacze, dzięki którym z łatwością da się regulować rozmiar. No i teraz wchodzi on, cały… Uszaty ;). Kaptur oczywiście. Rozbrajające misiowe uszka zauroczą każdego. Doskonały patent na buntownika, który w „byle co” nie będzie się ubierał. 

A wiecie co w Patulove jest najlepsze? Że my – mamy, nie tylko możemy tymi słodziutkimi uszkami się rozkoszować, ale same  je nosić! Ponczobluzy dostępne są również w rozmiarze dla rodziców, dzięki czemu całą rodziną możemy tworzyć zgrany zespół. Bluza zaprojektowana jest tak, że będzie odpowiednia na mamusie w każdym rozmiarze, również w ciąży! Może z powodzeniem służyć jako okrycie wierzchnie podczas „chustowania”.

Wszystkie produkty dostępne na  www.patulove.com

Patulove
Patulove
Patulove
Patulove
Patulove
Patulove
Patulove
Patulove
Patulove
Patulove
Patulove
Patulove
Patulove
Patulove
Patulove
Patulove
Patulove
Otwórz galerię