fbpx

Rodzice pokochali za praktyczne rozwiązania, a dzieci za uroczy design i wygodę noszenia. Pelerynki, poncza i bluzy od polskiej marki Patulove, w wiosennej edycji już robią furorę wśród najmłodszych. Sprawdź co będziemy nosić w tym sezonie!

Podobno dzieci nie lubią warzyw… W tym wydaniu pokochają! Marchewka z groszkiem, rzodkiewka i mix warzywny to gwiazdy najnowszej kolekcji marki Patulove. W ofercie pojawił się nowy produkt – outdoorowe pelerynki. Zostały one skonstruowane tak, aby zapewnić maksimum wygody podczas zabawy. Kształt pelerynek pozwala na swobodę i nieskrępowane ruchy. Z kolei wygodny kaptur, dzięki ściągaczom wokół twarzy i dodatkowemu daszkowi, osłoni buźkę dziecka przed deszczem.

Wykonane są z lekkiego, funkcyjnego materiału, któremu daleko jest do tych rodem z nadmorskiej plaży. Innowacyjna tkanina oddycha, dzięki czemu nie musimy martwić się, że dziecko się spoci podczas zabawy na dworze, tak jak to często bywa z innymi sztucznymi materiałami. Oprócz tego jest wyjątkowo wytrzymała, posiada wszystkie właściwości softshellu, mimo to jest od niego cieńsza. I najważniejsze – chroni dzieciaki przed deszczem i wiatrem. Pelerynki dostępne są w jednym rozmiarze, który pasuje na dzieci od drugiego do piątego roku życia. To wszystko sprawia, że nie jest to sezonowy produkt, a sprawdzi się na lata!

Ale na pelerynkach świat się nie kończy i na „suche” dni, marka przygotowała coś naprawdę wyjątkowego! Ponczo i bluza w jednym – Ponczobluza! Będzie opatulać maluchy cały rok. Dostępna w sześciu wiosennych kolorach: bordo, miodowa, ruda, jasnoszara, zielona i ciemnoszara. Wkładana przez głowę, z wygodną kieszonką-kangurką na skarby, w cieplejsze dni może służyć jako luźne okrycie, a zimą idealnie sprawdzi się jako wygodna bluza. Przemyślana i uszyta tak, aby za szybko z niej nie wyrosnąć. Jest luźna, wygodna, a w rękawach zamontowane zostały ściągacze, dzięki którym z łatwością da się regulować rozmiar. No i teraz wchodzi on, cały… Uszaty ;). Kaptur oczywiście. Rozbrajające misiowe uszka zauroczą każdego. Doskonały patent na buntownika, który w „byle co” nie będzie się ubierał. 

A wiecie co w Patulove jest najlepsze? Że my – mamy, nie tylko możemy tymi słodziutkimi uszkami się rozkoszować, ale same  je nosić! Ponczobluzy dostępne są również w rozmiarze dla rodziców, dzięki czemu całą rodziną możemy tworzyć zgrany zespół. Bluza zaprojektowana jest tak, że będzie odpowiednia na mamusie w każdym rozmiarze, również w ciąży! Może z powodzeniem służyć jako okrycie wierzchnie podczas „chustowania”.

Wszystkie produkty dostępne na  www.patulove.com

Autorskie poncza samochodowe, poncza do fotelików dla dzieci, bluzy z uszami.
Autorskie poncza samochodowe, poncza do fotelików dla dzieci, bluzy z uszami.
Autorskie poncza samochodowe, poncza do fotelików dla dzieci, bluzy z uszami.
Autorskie poncza samochodowe, poncza do fotelików dla dzieci, bluzy z uszami.
Otwórz galerię

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share