fbpx

Zimowe wyprzedaże – polskie marki

fot. Hey! Popinjay

Wyprzedaże w sieciówkach mamy już za sobą. Mamy nadzieję, że udało Wam się upolować wszystko, czego potrzebowaliście! Teraz przyszedł czas na to, na co wszyscy cierpliwie czekaliśmy. Przegląd polskich marek w poszukiwaniu najlepszych wyprzedażowych okazji. Zobaczcie, co udało nam się znaleźć!

W sieciówkach znajdziemy świetne casualowe stylizacje. Produkty, które często wymieniamy, bawełniane koszulki, dresy czy legginsy. Z kolei w polskich markach, które często okazują się być już światowymi brandami, które znajdziemy we wszystkich zakątkach ziemi, znajdziecie prawdziwe perełki. Przykładem jest marka Kukukid, u której odkryjecie wyjątkowe produkty od 53 złotych. Piękne, intensywne kolory, autorskie charakterystyczne dla brandu printy i unikatowe fasony. W zestawieniu nie mogło zabraknąć Pana Robaka i ich pięknych sukienek z najnowszej kolekcji oraz Rosie&Lou, gdzie znajdziecie klasyczne spódniczki poniżej 70 złotych. W Kids On The Moon szukajcie pasteli, a w Hey! Popinjay niezastąpionych printów. Jeśli potrzebujecie nieco więcej koloru koniecznie sprawdźcie co znajdziecie w Zombie Dash oraz Femistories.

Otwórz galerię

Dla chłopców też znalazłyśmy mnóstwo wspaniałości. Zaczniemy od Coodo, gdzie dorwałyśmy genialne ogrodniczki. Do nich świetnie będą pasować bluzy i koszule z Minikid, które kupicie teraz od 45 zł. Skoro jesteśmy przy „górach”, koniecznie zwróćcie uwagę na propozycje od Helapenio – obowiązkowe w każdej garderobie małego fana psiaków. W poszukiwania innych printów, udajcie się na „onlajnowe łowy” do Hey! Popinjay lub Kukukid. Świetne ubrania w niższych cenach znajdziecie też u Pana Robaka i Rosie&Lou. Z kolei jeśli poszukujecie ciekawych spodni, nie możecie ominąć NoSugar!

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share