Wyprzedaże, ach wyprzedaże! Kto ich nie uwielbia? Przyznamy, że my szczególną miłością pałamy do tych zimowych, bo można upolować coś fajnego jeszcze na trwający sezon, ale także już z myślą o kolejnym. To też dobra pora, aby zaopatrzyć malucha w zapas uniwersalnych t-shirtów, bodziaków, legginsów i innych niezbędników. Zobaczcie co udało nam się fajnego wypatrzeć w najpopularniejszych sieciówkach.
Zaczynamy od H&M, gdzie znajdziecie mnóstwo perełek już od 15 złotych! W dziewczęcej kolekcji zwróćcie uwagę na bluzy i zestawy – te mają najkorzystniejsze ceny, a w dodatku są mega praktyczne.
Otwórz galerięPodobna sytuacja w kolekcji chłopięcej. Tu również dominują kolorowe bluzy, które można nosić cały rok, dlatego jesteśmy na tak. Nie mogłyśmy przejść obojętnie obok wzorzystych spodni dresowych – czy znacie chłopca, który ich nie lubi? 😉
Otwórz galerięA dla najmłodszych przepiękne komplety, romperki i ogrodniczki. Większość z nich dostępna jest w wielu kolorach, my wybrałyśmy te, które szczególnie przypadły nam do gustu.
Otwórz galerięJeśli wciąż szukacie ciepłej kurtki dla swojej córeczki, koniecznie zaglądnijcie do Reserved. Tam aż roi się od genialnych wzorów i fasonów!
Otwórz galerięOprócz kurteczek, oczywiście piękne sukieneczki, klasyczne t-shirty i zawsze modne jeansowe spódniczki.
Otwórz galerięReserved rozpieszcza też najmłodsze modnisie. Dla nich przygotował multum przesłodkich bodziaków, legginsów, koszulek i sweterków. Wszystko to zdobią piękne wzory i nadruki.
Otwórz galerięZ kolei oko mam łopców-bobasów z pewnością zawiśnie na świetnych body (których zawsze jest za mało :)), spodenkach, koszulkach i ciepłych bluzach.
Otwórz galerięW kolekcji dla starszaków, również znalazłyśmy ciekawe propozycje. Koszulki z długim rękawem sprawdzą się podczas ubierania „na cebulkę”, a bluzy z kapturem do leniuchowania w domu. Wisienką na torcie są fajne piżamy. My wybrałyśmy z zabawnym motywem śpiocha.
Otwórz galerięJeśli lubicie prawdziwe okazje, nie zapomnijcie wstąpić do 5.10.15. Tam czekają promocje do -80%! Dla dziewczynek znalazłyśmy oryginalne bluzy z nadrukami i mnóstwo fajnych legginsów.
Otwórz galerięChłopcom z kolei wybrałyśmy ekstra bluzeczki w super niskich cenach, bo już od 8 złotych. Do tego oczywiście klasyczne dresiki, a dla najmłodszych kolorowe body!
Otwórz galerięPrzechodzimy do Zary, która naszym zdaniem, jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o prawdziwy dziecięcy fashion. 😉 Mnósto pięknych kreacji, sukienek, kombinezonów, genialnych sweterków i dodatków.
Otwórz galerięZ kolei w chłopięcej kolekcji znajdziecie szeroki wybór spodni i dresów, jednak żadne z nich nie wyróżniały się na tyle, by przykuć naszą uwagę. Z kolei bluzy – tu historia wygląda już inaczej! 😉 Świetne wzory dla malucha, jak i nastolatka. Do tego supermodne koszule w kratę, również takie z kapturem.
Otwórz galerięNajmłodszym brzdącom, Zara również przygotowała ciekawe promocje. Tutaj znajdziecie codzienne bluzeczki, piżamki i wygodne spodnie.
Otwórz galerięNajmłodsze dziewczynki to prawdziwe szczęściary! W Zarze czekają na nie świetne sukieneczki na szelkach, urocze legginsy, tuniki i koszulki. Wszystko przewygodne i przepiękne!
Otwórz galerięNa sam koniec Sinsay. Wiedziałyście, że od niedawna mają swoją kolekcję dziecięcą? Nie jest ona tak rozbudowana jak ta regularna, dla nastolatków i dorosłych, ale udało nam się znaleźć kilka fajnych propozycji. W dziewczęcej kolekcji królują pastele. Dla starszych – sukienki i spódniczki, dla młodszych wygodne rompersy.
Otwórz galerięChłopięca kolekcja prezentuje się bardzo podobnie. Tutaj dla bobasków znalazłyśmy super trójpaki body, a dla starszych klasyczne t-shirty i koszule.
Otwórz galerię