fbpx

Są takie zabawki i gadżety, które choć kupowane dla najmłodszych to służą całej rodzinie. Przed Wami najmniejszy plac zabaw na świecie – drewniana deska balansująca Gakker! Nie tylko urozmaici czas dzieciakom, a Wam uwolni trochę czasu, lecz także świetnie posłuży do ćwiczeń dla dorosłych! 

Kiedy hasło #zostańwdomu stało się naszą codziennością musimy dzień w dzień mierzyć się z wyzwaniem: jak zapewnić swojemu dziecku i sobie odpowiednią dawkę ruchu w domu? I tu z pomocą przychodzi Gakker: drewniana deska balansująca to zabawka o niezliczonych wariantach zastosowania, do której nie potrzebna jest instrukcja obsługi – dzieci same potrafią wymyślić z nią kilkanaście zabaw na minutę.

Pierwszą, intuicyjną funkcją deski GAKKER jest balanser. Balansowanie i bujanie w różnych pozycjach:
wzmacnia mięśnie,

  • rozwija zmysły równowagi (dzięki czemu dzieci szybciej uczą się jeździć na rowerze, na nartach, snowboardzie, na desce windsurfingowej),
  • wspiera integrację sensoryczną (coraz więcej rodziców zgłasza się do nas właśnie na polecenie terapeuty integracji sensorycznej),
  • stymuluje system przedsionkowy, który ma ogromne znaczenie dla ogólnego rozwoju i uczenia się.

Poza tym maluchy wymyślają dla deski ogrom innych zastosowań: staje się zjeżdżalnią, tunelem, mostem, rampą dla samochodów, wyrzutnią dla zabawek, leżakiem, kołyską dla siebie i dla lalek.

Drodzy Rodzice nie zapominajcie o sobie! Deska Gakker to idealne akcesorium do ćwiczeń dla dorosłych: z jej pomocą możecie niesamowicie wzmocnić i wymodelować uda, pośladki i brzuch, ćwiczyć jogę, wzmocnić kręgosłup i rozciągnąć mięśnie. Rozmiar jest uniwersalny dlatego deska jest odpowiednia zarówno dla maluchów, które uczą się raczkować jak i dla dorosłych. Dopuszczalne obciążenie to 180 lub 200 kg w zależności od modelu, więc śmiało mogą na niej ćwiczyć dorośli, a nawet dwóch :).

Dostępne są dwa modele desek: Classic i Graded (Prime Graded). Deski w wersji Graded posiadają frezowanie na wypukłej stronie deski minimalizujące ryzyko przycięcia palców. Zachowują one wszelkie cechy i korzyści klasycznej deski balansującej i jednocześnie minimalizują prawdopodobieństwo bolesnego przycięcia palców. Deski Classic polecane są dla dorosłych lub dla starszych dzieci, które pamiętają o tym, aby rączki trzymać z dala od krawędzi.

Na koniec warto również dodać, że deski Gakker są wykonane z najwyższej jakości drewna bukowego pochodzącego z terenów objętych odpowiedzialną gospodarką leśną, sklejka spełnia rygorystyczne standardy klasy higieniczności E1 (klasa A emisji formaldehydu zgodnie z PN-EN 1084). Do impregnacji używany jest naturalny olej lniany.

Deski Gakker kupicie na www.gakker.pl

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share