fbpx

Złoty pierścionek na szczęście

Złoty pierścionek z kamieniem i obrączka kojarzą się przede wszystkim z zaręczynami i ślubem. My natomiast chcemy Wam dziś przedstawić całkiem Inne Obrączki Mama – markę, która tworzy pierwsze w Polsce spersonalizowane pierścionki dla Mam z okazji urodzenia dziecka.

Faktem, który wyróżnia markę spośród innych na rynku jest to, że waga pierścionka jest równa wadze urodzeniowej dziecka. Oznacza to, że obrączka będzie ważyła dokładnie 1000 razy mniej niż ważyło dziecko (jeśli maluch urodzi się z wagą 3,5 kg to pierścionek będzie ważył 3,5 g). Ze względów technologicznych biżuteria nie może ważyć więcej niż 4,5 g i mniej niż 2,5 g, zatem dobór innych proporcji można ustalić indywidualnie. Każdy z pięciu dostępnych modeli można zamówić w jednym z trzech kolorów złota (żółtym, białym lub różowym) próby 585, do wyboru jest również kamień szlachetny: brylant biały, czarny, zielony, szafir, rubin lub turmalin różowy. Można oprawić jeden, ale też więcej – i na jednym pierścionku zawrzeć dane np. dwójki dzieci.

Jeśli nie nosisz biżuterii na dłoniach, bo boisz się, że ostre krawędzie czy kamienie mogą przeszkadzać w wykonywaniu codziennych czynności – uspokajamy – kamień jest zawsze oprawiany na równo. Dzięki temu nie zarysuje delikatnej skóry dziecka np. przy kąpaniu czy przewijaniu.

Ogromnym atutem marki jest możliwość personalizacji pierścionków według własnych potrzeb. Twórcy marki chętnie realizują niebanalne pomysły klientów. Wśród wyjątkowo udanej realizacji znalazł się pierścionek dla mamy 8 dzieci z okazji 60. urodzin. Na obrączce wygrawerowano imiona wszystkich pociech, ich drugich połówek, a wnuczęta symbolizowały gwiazdki.

Autorem tego wyjątkowego pomysłu jest Andrzej Bielak – projektant biżuterii, uczestnik ponad 100 wystaw i konkursów, mistrz złotnictwa, Złotnik Roku 2011, właściciel Galerii Bielak w Krakowie, wielokrotnie nagradzany, którego prace znalazły się w wielu muzeach. Całą kolekcję biżuterii dla Mam znajdziecie na stronie www.mama.inneobraczki.pl.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share