fbpx

Zmień mycie w zabawę!

Szuru buru, brud to zmora, pora wezwać Boo Boo stwora!” – tą chwytliwą rymowanką BooBoo stworek zachęca dzieci do mycia i uczy je samodzielnej pielęgnacji, jak i dbania o naszą Planetę. A gdzie go spotkacie? Na opakowaniu polskich, innowacyjnych kosmetyków dla dzieci o tej samej nazwie. Brzmi zachęcająco? A to dopiero początek!

Ich największym atutem jest prosty, naturalny skład, ale zaraz za nim plasuje się łatwość użycia oraz atrakcyjna cena. Lekka, oczyszczająca formuła kosmetyków oparta jest na bardzo delikatnych, naturalnych środkach czyszczących, zawiera w sobie mikroskopijne cząsteczki – micele. Działanie miceli można porównać do działania magnesu, który w tym przypadku przyciąga i pochłania nadmiar brudu. Dzięki tej technologii kosmetyki skutecznie usuwają cząsteczki brudu i potu, jednocześnie odświeżając skórę.

W  ofercie marki BooBoo znajdziecie dwa rodzaje chusteczek nawilżanych: z prebiotykiem, który przywraca równowagę flory bakteryjnej oraz z wodą aloesową wspomagającą nawilżenie skóry. Dalej mamy trzy produkty, które świetnie sprawdzą się na wyjściach i wyjazdach, a także dla tych, którzy nie przepadają za nadmiarem wody – to spłukiwalny arbuzowy papier toaletowy oraz micelarny szampon w chusteczkach lub sprayu (nie wymaga spłukiwania) – usuwa on cząsteczki potu oraz substancje tłuszczowe z włosów i skóry głowy, jednocześnie odświeżając, tonizując i nadając lekkości włosom o każdej długości.

Nie zabrakło również typowo kąpielowych preparatów – począwszy od micelarnego żelu do mycia ciała, włosków i kąpieli 3 w 1 (lubimy takie praktyczne produkty!), przez arbuzowe mydło w płynie, a kończąc na nowości czyli klasycznym mydle w kostce. To produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji delikatnej, suchej i wrażliwej skóry. Formuła oparta na łagodnych substancjach myjących pochodzących z oleju kokosowego, które idealnie myją i oczyszczają tworząc pianę, masło kakaowe połączone z olejem moringa sprawiają, że skóra pozostaje miękka, odżywiona i lekko natłuszczona. Produkt jest tak naturalny i łagodny, że nadaje się do pielęgnacji dzieci od 1 dnia życia. Stawkę zamyka arbuzowa pasta do zębów bez fluoru, jest naturalna – oparta na oleju kokosowym i oleju moringa.

Jak widzicie BooBoo zmienia codzienną higienę w zabawę! Przyjazny stworek zachęca dzieci i uczy je samodzielnej pielęgnacji oraz dbania o naszą Planetę za pomocą wesołych rymowanek umieszczonych na opakowania. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat składu – to zajrzyjcie do ekspertki: www.srokao.pl/2020/10/analiza-booboo.html. Warto dodać, że Boo Boo to w 100% polska marka. Nie można nie wspomnieć o cenach kosmetyków, które wahają się miedzy 6,49 a 14,99 zł. Kupicie je przez internet na stronie producenta lub w Rossmannie.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share