fbpx

Zombie Dash jest Polską marką, która powstała w 2013r. Projekty łączą zadziorność z wygodą, każdy detal dopracowany jest osobiście, przykładając uwagę do jakości i wykonania, a przede wszystkim trwałości. Inspiracją są dzieciaki, łobuziaki, energiczni rebelianci skłonni głównie do psikusów i zabawy. Zombie Dash są autorami bardzo charakterystycznego wzoru dziecięcych spodni i bluz dresowych z „zębową niespodzianką” – HUNGRY ONE. Jest to autorski projekt, na który Zombie Dash ma patent! Wszystkie produkty uszyte są w Polskich szwalniach, z dzianin wyprodukowanych w polskich dziewiarniach specjalnie na zamówienie Zombie Dash. Marka rozwija się wraz z klientami. Początkowa oferta dla przedszkolaków, szybko rozszerzyła się , gdy okazało się, że chrapkę na “drapieżne” projekty mają również starsze dzieci i ich… rodzice!Zombie Dash jest Polską marką, która powstała w 2013 roku. Projekty łączą zadziorność z wygodą, każdy detal dopracowany jest osobiście, przykładając uwagę do jakości i wykonania, a przede wszystkim trwałości. Inspiracją są dzieciaki, łobuziaki, energiczni rebelianci skłonni głównie do psikusów i zabawy.

Zombie Dash są autorami bardzo charakterystycznego wzoru dziecięcych spodni i bluz dresowych z „zębową niespodzianką” – HUNGRY ONE. Jest to autorski projekt, na który Zombie Dash ma patent!

Wszystkie produkty uszyte są w Polskich szwalniach, z dzianin wyprodukowanych w polskich dziewiarniach specjalnie na zamówienie Zombie Dash.

Marka rozwija się wraz z klientami. Początkowa oferta dla przedszkolaków, szybko rozszerzyła się , gdy okazało się, że chrapkę na “drapieżne” projekty mają również starsze dzieci i ich… rodzice!

www.zombiedash.pl

Artykuły powiązane z marką

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share