fbpx

#zostańwdomu: wygodnie… i modnie!

Stało się. Chcemy, czy nie chcemy – w dalszym ciągu „kisimy się” w domu. Wszyscy. Cała rodzina. Powiem więcej, cała Polska! I tak do Waszego własnego „M” przeniosło się przedszkole, szkoła i jeszcze pewnie ze dwie firmy… Ech, bywa ciężko, ale uwierzcie nam, mamy tak samo ja Wy! 😉 Mimo, że wciąż wszyscy uczymy się nowej codzienności, jedno jest pewne. Wygodny domowy uniform obowiązkowy, ale warto zadbać również o aspekt wizualny. Zobaczcie nasze zestawienie spodni dresowych prosto na domowy wybieg ;)!

My do spodni od piżamy zakładamy koszulę, marynarkę i siadamy do kolejnego videocalla… No wyglądamy jak wyglądamy, ale wygoda przede wszystkim! 😀 To czego pewnie się mniej lub bardziej spodziewaliście to to, że wszystkie „domowe” dresiki waszych pociech po miesiącu będą miały powycierane kolana i dziury jak stąd do Wuhan – ich dni ewidentnie są policzone… Co więcej kwarantanna nie kwarantanna, ale dzieciaki rosnąć nie przestały 😉 Dlatego przewertowaliśmy całe Internety i wybraliśmy dla Was najciekawsze propozycje dresików dla dzieci od polskich marek, które zostaną z Wami na dłużej, a i posłużą potem młodszemu rodzeństwu lub kuzynostwu. Ponadto, sporo z nich dostaniecie z darmową wysyłką. Pamiętajcie o poproszenie kuriera o dostawę bezkontaktową! To co, #zostajemywdomu i zaczynamy! 


Na pierwszy ogień idą jednokolorowe spodenki, których większość z powodzeniem sprawdzi się zarówno u chłopca, jak i dziewczynki.


Teraz coś dla tych, którym printów i wzorów nigdy za wiele!

Przed zakupami koniecznie sprawdźcie tutaj, które marki do swoich zamówień dołączają ochronną maseczkę (która niechcący stała się niechybnym wiosennym must-havem) gratis, a które oferują je w symbolicznej cenie. #zostańwdomu i #wspierajpolskiemarki!

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share