fbpx

Zrób mi misia, mamo!

Ciąża i macierzyństwo to bez wątpienia cudowny czas. Chcemy naszemu maluszkowi dać wszystko, co najlepsze… i jeszcze więcej. Marzymy o tym, by podarować mu gwiazdkę z nieba, ale czas zejść na ziemię! Polska marka Zrób Mi Mamo pomaga i inspiruje w stworzeniu przepięknych, sentymentalnych rzeczy DIY. 

Własnoręcznie wykonane prezenty cieszą podwójnie. Czas spędzony na tworzeniu czegoś niebanalnego dla ukochanej osoby, to najpiękniejsze co można jej człowiekowi. Zrób Mi Mamo to marka, która oferuje pełne zestawy do własnoręcznego przygotowania przepięknych rzeczy, na szydełku oraz drutach. Wszystkie komplety skomponowane są tak, aby osoba, bez żadnych umiejętności byłą w stanie go wykonać, dlatego to świetna okazja by odkryć w sobie nową pasję, lub po prostu miło spędzić wieczór.

Zestawy zawierają wszystkie potrzebne akcesoria do wykonania np. Misia. Wraz z dokładną instrukcją otrzymacie odpowiednią ilość włóczki, antyalergiczne wypełnienie oraz niezbędne dodatki, np. oczka, guziczki. Gotowy zestaw bardzo ułatwia  sprawę i oszczędza czas. Oprócz tego, świetnym pomysłem jest podarowanie zestawu drugiej osobie, tak aby to ona mogła stworzyć coś pięknego własnoręcznie. Szczególnie ucieszą się z niego kobiecy w ciąży i młode mamy,.

W Zrób Mi Mamo kupicie także zestaw do samodzielnego wykonania kocyka Merino, opaski na głowę, misia i króliczka. To uroczy i oryginalny pomysł na prezent, który stanie się sentymentalną pamiątką na długie lata. 

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share