fbpx

Zróbmy to razem!

Opublikowane

Od najmłodszych lat maluchy uwielbiają naśladować swoich rodziców, chętnie też pomagają im w “dorosłych czynnościach”. Nierzadko bywa to dla nich lepszą rozrywką, niż ich własne zabawki. Pomocnik kuchenny Montessori tzw. kitchen helper marki Momiki umożliwia dziecku uczestnictwo w tych pracach codziennych, które wcześniej — ze względu na wysokość — nie były dla niego dostępne. 

Pomocnik kuchenny jest odpowiedzią na ciąganie za nogawki, patrzenie błagalnym wzrokiem, wyciąganie rączek do podnoszenia czy kładzenie dziecka na blacie. Wasze dziecko będzie szczęśliwe, a kręgosłup odetchnie z ulgą. Przeznaczony jest dla samodzielnie stojących niemowląt oraz dzieci do około 7. lat, o wadze nieprzekraczającej 50 kg. Do podestu dołączona jest barierka zabezpieczająca dla najmłodszych, którą w dowolnym momencie można zdemontować. Regulowany podest pozwala na zmianę wysokości.

Kitchen helper Momiki Concept jako jedyny w Polsce przeszedł pozytywnie testy bezpieczeństwa w Instytucie Nadzoru Technicznego. Jest połączeniem stabilności konstrukcji, bezpiecznej technologii montażu z pięknym designem i lekkością formy. Wykonany jest ręcznie ze sklejki z drewna liściastego. Malowany bezpiecznymi lakierami i farbami dla dzieci, zgodnymi z europejską normą PN EN 71.3.

Kitchen helper Momiki
Kitchen helper Momiki
Kitchen helper Momiki
Kitchen helper Momiki
Kitchen helper Momiki
Kitchen helper Momiki
Kitchen helper Momiki
Kitchen helper Momiki
Otwórz galerię

Kitchen helper to nie tylko mebel — to udostępnienie dziecku świata pełnego nieznanych i interesujących doznań. Dziecko, stojąc na podeście, może bez przeszkód uczyć się przez obserwację dorosłych, samo zmywać naczynia czy wykonywać proste czynności kuchenne. W ten sposób może wzmacniać poczucie własnej wartości, rozwijać samodzielność i pewność siebie oraz doskonalić koordynację ruchów.

Poniżej możecie zobaczyć jak to wygląda w praktyce – a produkty dostępne do kupienia na: www.momiki.pl