fbpx

Można zwiedzić cały świat, spróbować najbardziej egzotycznych smaków, słuchać najmniej zrozumiałych języków, mieć wspomnienia z najdalszych zakątków Ziemi, ale najpiękniejsze są zawsze te z dzieciństwa. Wakacje spędzone u babci na wsi. Dzieci z sąsiedztwa w ciągu kilku godzin stawały się naszymi najlepszymi przyjaciółmi, nikt nie przejmował się brudnymi buziami, a ulubioną zabawką był kijek i skakanka. Przeżyjmy to jeszcze raz. Zapraszamy do Farmlife – najnowszej kolekcji marki Dear Sophie.

Krówki, świnki, piesek-rozrabiaka i psotne myszki – to oni towarzyszą wizycie na farmie Dear Sophie. Dołóżmy do tego dużą kratę, krowie łaty, odrobinę printów, całuśne stokrotki i mamy gotowy przepis na udaną kolekcję. Całość, mimo że tworzona w myśl sentymentalnych wakacji za miastem, doskonale wtapia się w klimat polskiej złotej jesieni. Dominuje ciepły beż, głęboka czerwień, zieleń, zgaszony róż, kilka odcieni niebieskiego, czerń i blada szarość.

Kolekcję zaprojektowano tak, że pomimo mnogości wzorów, wszystko do siebie pasuje i układa w udane stylizacje. Jak zwykle pojawiła się też linia basic, w której znalazły się jednokolorowe spodnie i legginsy. 

Oprócz znanych i lubianych luźnych, rozpinanych bluz z kapturem, znajdziecie również świetne bomberki z bohaterami kolekcji na plecach, bluzy wkładane przez głowę – z kapturem i bez oraz kominem, rompery i kombinezony, body i spodnie. Nowościami jeśli chodzi o fasony są tuniki, które świetnie będą wyglądać solo jak i z legginsami, spódniczki i wielki powrót dzieci kwiatów – dzwony! I to nie byle jakie, bo w piękną retro kratę lub stokrotki. Dear Sophie nie zapomniało o akcesoriach – cienkie czapeczki i kominy w kolorowe obowiązkowe tej jesieni!

Wszystkie kolekcje tej marki tworzone w zrównoważony sposób, z bawełny organicznej, która jest w 100% bezpieczna dla delikatnej skóry maluchów.

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share